Máte svůj cíl nebo ho teprve hledáte? S námi jej dokážete rychleji a snadněji naplnit.

Uvízli jste v pracovním či osobním životě na půli cesty? Čekají vaši firmu velké změny? Schází vašemu pracovišti týmový duch a motivace? Je před vámi důležité strategické rozhodnutí? Máte vysoké cíle a bojíte se jich dosáhnout? Máte málo sebedůvěry? Vytratil se vám pocit radosti, rovnováhy a štěstí? Koučink nabízí způsob, jak si odpovědět na tyto a podobné otázky.

Proces

 

Koučink aneb Sebedůvěra, seberealizace, sebeuspokojení, sebekoučování

Profesionální koučink (nebo také koučování) není psychoterapie. Jde o vysoce účinnou a rychlou metodu, jak si vymezit cíl a určit cesty k jeho dosažení. Kouč je vám k dispozici jako váš partner a facilitátor. Řídí se etickým kodexem kouče.

 

Koučink vám pomůže dosáhnout vytyčených cílů. Sladíte svou profesní ctižádost s osobními hodnotami. Odhalíte rezervy a lépe využijete svůj potenciál. Posílíte silné stránky své osobnosti. Zbavíte se překážek, které vám bránily ve větším výkonu. Budete tvořivě přistupovat k řešení problémů a efektivně rozhodovat. Naučíte se dále rozvíjet a jít cestou úspěchu. Pocítíte zlepšení mezilidských vztahů. Získáte nadhled.

 

Nabízíme tři koučovací programy:
 

 

Individuální koučink

Rádi byste si ujasnili své cíle? Chcete konečně odhalit svůj talent? Připravujete strategické změny ve firmě? Stojíte před závažným životním rozhodnutím? Řešíte jakoukoliv osobní či pracovní krizi? Hledáte konstruktivní přístup k řešení konkrétní situace? V takových případech doporučujeme individuální koučink.

 

Indiviuální koučink aneb Cesta pracovního a osobního růstu

Využít jej můžete, ať jste ředitelem firmy, ženou na mateřské dovolené, nebo čerstvým vysokoškolským absolventem. Koučink nabízí nový vhled do situace a bourá zaběhnuté myšlení. Rozpozná váš talent, dovednosti a schopnosti. A umožní vám je účinně využít. Zaměří se na příčiny nezdarů a na překážky, které vám brání ve větší výkonnosti. Dovede vás na cestu k rovnováze.

 

Role kouče

Vztah mezi koučem a vámi, tj. koučovanou osobou, spočívá v partnerském dialogu. Kouč se ptá a poslouchá. Neřeší vaše problémy za vás. Ale plně podporuje vaše úsilí o osobní růst. Kouč vás naučí převzít odpovědnost při uskutečňování vašich cílů. Pod vedením kouče průběžně bilancujete, vyhodnocujete a plánujete další kroky.

 

Naším koučinkem můžete jen získat:
 
 • Pojmenujete si cíl a naučíte se jej správně zaměřit.
 • Zbavíte se obav z dosažení cíle.
 • Odhalíte svůj potenciál.
 • Získáte důvěru v sebe sama.
 • Začnete si vychutnávat úspěch.
 • Naučíte koučovat sami sebe.

 

Kdy a kde koučink probíhá

Doba trvání koučinku je individuální a závisí na vašich specifických potřebách. Individuální koučink může být v rozsahu jednorázové konzultace až po pravidelná setkání po dobu několika měsíců.

Místo koučinku stanovíme po dohodě s vámi – setkání mohou probíhat na vašem pracovišti či doma, nebo na jiném, vámi zvoleném místě.

 

Dotazy a objednávky

Pokud máte zájem o individuální koučink nebo o další informace, napište nám na koucink@unionpoint.cz.

 

Týmový koučink

Plánujete týmové změny a potřebujete, aby je všichni přijali za své? Potřebujete si v týmu vyjasnit kompetence a zavést pravidla komunikace? Zasekli jste se při řešení problémů v týmu na mrtvém bodě? Máte pocit, že své kolegy/podřízené musíte do práce „strkat“? Pak využijte naši nabídku týmového koučinku.

 

Týmový koučink aneb Jeden za všechny, všichni za jednoho

Koučinkový program pro týmy využijete jako skupina nebo kolektiv od dvou do patnácti členů. Řešit můžete různá témata, jako je nastavení cílů a priorit. Zodpovíte si na otázky ohledně kolektivní zodpovědnosti, soudržnosti a individuálního přínosu každého z členů týmu. Vaší společnou motivací je změna vedoucí k rozvoji týmu.

 

Role kouče

Kouč vystupuje jako moderátor týmové diskuse. Naslouchá, aby pochopil „ducha“ skupiny. Klade otázky, podává shrnutí řečeného. Nerozdává rady, nýbrž nabízí své zkušenosti. Kouč se nepřiklání k jedné či druhé názorové skupině. Není arbitrem vašich skupinových půtek. Kouč podporuje vaše úsilí o nalezení společného cíle.

 

S naším týmovým koučinkem můžete jen získat:

 

 • Lépe využijete potenciál jednotlivých členů týmu.
 • Zvýšíte výkonnost celého týmu.
 • Získáte tým pro společnou věc.
 • Jako jednotný tým rychleji dojdete k cíli.
 • Plánované změny v týmu budou mít hladší průběh.
 • Zlepšíte komunikaci v týmu, a tím i atmosféru na pracovišti.
 • Naučíte se konstruktivně přistupovat k řešení současných i budoucích problémů.

 

Kdy a kde koučink probíhá

Časový průběh týmového koučinku navrhneme po analýze vašich potřeb. Výsledkem bude program optimálně sestavený pro váš tým.

Koučink provádíme dle dohody buď u vás na pracovišti, nebo na jiném, vámi zvoleném místě.

 

Dotazy a objednávky

Pokud máte zájem o týmový koučink nebo si přejete dostat další informace, napište nám na koucink@unionpoint.cz.

 

Koučink pro firmy a instituce

Chcete zavést novou firemní kulturu, přehodnotit vizi a poslání společnosti? Trápí vás slabé výkony napříč firmou/institucí? Řešíte, jak se prosadit ve vysoce konkurenčním prostředí? Hledáte cesty stabilního růstu? Tušíte, že vaše firma potřebuje změnu jako sůl, ale nevíte, jak na to? Víte, co zlepšit na pracovišti, a potřebujete definovat cíle a nástroje k jejich dosažení? Tyto a podobné otázky vám pomůže vyřešit koučink pro firmy a instituce.

 

Koučink pro firmy a instituce aneb Cesta rozvoje

Tento typ koučinku je vhodný pro firmy, agentury či instituce. Každý takový subjekt má svá specifika, své potřeby a problémy. Ty od koučinku vyžadují specifický přístup. My vám koučinkový program ušijeme na míru. Předpokladem z vaší strany je vůle ke změně. Plus ochota pojmenovat slabé i silné stránky v chodu organizace.

 

Role kouče

Vklad kouče je nepopiratelný. Jako vně stojící osoba je vůči vašemu pracovišti citově neutrální. Není soudcem vašich podnikových potíží. Proto vám poskytne nadhled. Kouč není váš spolupracovník, vedoucí ani podřízený. Kouč nehodnotí, jací jste. A tak před ním nemusíte nic předstírat. Cílem kouče je pomoci vám dobrat se výsledku.

 

S naším koučinkem pro firmy a instituce můžete jen získat:
 
 • Dostanete novou perspektivu v nahlížení problémů.
 • Objevíte dosud netušené možnosti v řešení situací.
 • Lépe zvládnete proces změny.
 • Zefektivníte řízení a realizaci projektů.
 • Zrychlíte a zlepšíte zpětnou vazbu. 
 • Vyladíte vztahy a komunikaci na všech úrovních zaměstnanecké a vlastnické struktury.

 

Kdy a kde koučink probíhá

Časová náročnost koučinku pro firmy a instituce se odvíjí od vašich potřeb. Koučovací program může např. kombinovat koučink jednotlivců a týmů, jednorázové moderované porady i pravidelná setkání.

Koučink vedeme dle dohody buď u vás na pracovišti, nebo na jiném, vámi zvoleném místě.

 

Dotazy a objednávky

Pokud máte zájem o koučinkový program pro firmy a instituce nebo si přejete dostat další informace, napište nám na koucink@unionpoint.cz.
 

Dárkový poukaz

Daruj koučink – daruj budoucnost

Nový a netradiční dárek je tu – poukaz, který opravňuje držitele zažít koučink na vlastní kůži. Díky tomuto dárku si obdarovaný může konečně vyzkoušet účinnost metody koučinku společně s pocítěním pozitivních změn. Proč tedy stále jen investovat do hmotných dárků, když můžete svým blízkým nebo obchodním partnerům darovat jasnější budoucnost?
 

 • Poukaz je nabízen v elegantních kazetách, ve dvou barevných variantách – modré a žluté.
 • Poukaz obsahuje koučinkový telefonát, koučinkové sezení o délce 90 minut a mailovou komunikaci s držitelem dárku.
 • Cílem poukazu je pak nabídnout uvědomění si základních cílů a cest obdarovaného a dále pak stanovení strategie jak se k daným cílům dostat.
 • Poukaz je tedy vhodný nejen jako dárek pro své nejbližší, ale také jako dar pro obchodní partnery, které již beztak drahá značková vína omrzela.


Nechce se vám shánět dárky a tlačit se v obchodech? Proč byste to dělali, když můžete dárek objednat elektronicky a co víc – poštovné a balné je zdarma.


Objednávat poukaz je možné na 222 222 592 , prostřednictvím info@unionpoint.cz nebo přes formulář na www.unionpoint.cz.

 

Produktový list

Produktový list koučinkových služeb naleznete zde

 

Ceník

Orientační ceník našich služeb naleznete zde

 

Informace o ochraně osobních údajů